spłata finansowania

Dedykowany leasing

Naszą przewagą rynkową jest kompleksowa oferta, która obejmuje również zapewnienie finansowania realizowanych projektów instalacji fotowoltaicznych (PV). Organizujemy długoterminowe finansowanie w formie leasingu z niską wpłatą własną (od 10%) i długim okresem spłaty (do 10 lat).

finansowanie instalacji

Elastyczne spłaty

Co równie istotne, harmonogram spłat odzwierciedla uzyskiwane przez Państwa oszczędności. Oznacza to, że w trakcie roku raty leasingowe mogą być zróżnicowane w taki sposób, że w miesiącach gdy nasłonecznienie jest słabsze (jesień/zima) raty są niższe, a w miesiącach dobrego nasłonecznienia (wiosna/lato) – wyższe.

oferta Intergreen

Oferta „szyta na miarę”

Nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a kluczowe założenie jest takie, aby instalacja była sfinansowana z wygenerowanych oszczędności w Państwa kosztach energii elektrycznej. Oznacza to, że po kilku latach, instalacja PV jest w pełni spłacona i bezkosztowo generuje dalsze oszczędności przez co najmniej 15 lat.

Chcesz poznać szczegółową ofertę dla Twojej firmy i zacząć oszczędzać?
Skontaktuj się z nami!

Integreen Sp. z o.o.

ul. Rzymska 9
03-976 Warszawa
biuro@integreen.pl
NIP: 525 262 35 59

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez tych danych Spółka nie będzie mogła przedstawić Panu/Pani aktualnej oferty a podstawą ich przetwarzania jest zgoda, która może być w każdym razie cofnięta, m.in. poprzez przesłanie wiadomości podany poniżej adres e-mail. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu przedstawienia oferty Spółki, co zależy od przedstawienia przez Pana/Panią pełnej wymaganej dokumentacji. Kontaktując się ze Spółką poprzez e-mail: biuro@www.integreen.pl ma Pan/Pani prawo żądania od Spółki dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do przenoszenia danych.
Wszelkie prawa zastrzeżone. INTEGREEN SP. Z O.O. © 2017
Projekt i realizacja CS Group
Skontaktuj się z nami