Instalacje fotowoltaiczne

Integreen oferuje szyte na miarę i przemyślane instalacje fotowoltaiczne, które w optymalny sposób wpłyną na bilans energetyczny klienta znacznie obniżając koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa i generując realne oszczędności.

Misją Integreen jest znalezienie dla klienta optymalnego rozwiązania, które zasili jego biznes w tanią, czystą i bezpieczną energię oraz przeprowadzenie go przez cały proces inwestycyjny. Jesteśmy integratorem, który przeanalizuje potrzeby klienta, oceni jego bilans energetyczny, profil zużycia energii, sprawdzi dostawców i taryfy, z których korzysta firma oraz możliwość zainstalowania własnej elektrowni fotowoltaicznej. Na tej podstawie przygotowujemy kompleksowe rozwiązanie zaspokojenia potrzeb energetycznych danego przedsiębiorstwa. Oferujemy całościowe podejście i integrację różnorodnych rozwiązań dotyczących dostarczania, konsumpcji i produkcji zielonej energii, w których centrum znajduje się generowanie oszczędności. Znajdziemy optymalne rozwiązanie energetyczne dla każdego!

Unikalny program

Wyróżnia nas również unikalny program leasingu oferowanego wyłącznie przez Integreen, z najniższym na rynku wkładem własnym i najdłuższym okresem spłaty, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Więcej…

Wierzymy, że generacja energii we własnym zakresie za pośrednictwem instalacji fotowoltaicznych to rozwiązanie ekologiczne, opłacalne, nowoczesne i bezpieczne. Kierujemy się filozofią EKOlogicznie = EKOnomicznie.
Więcej…

Jeśli chcesz sprawdzić czy instalacja fotowoltaiczna przyniesie korzyści Twojej firmie i jakie rozwiązanie finansowe możemy Ci zaproponować
– skontaktuj się z nami!

 

 

 

Chcesz poznać szczegółową ofertę dla Twojej firmy i zacząć oszczędzać?
Skontaktuj się z nami!

Integreen Sp. z o.o.

ul. Rzymska 9
03-976 Warszawa
biuro@integreen.pl
NIP: 525 262 35 59

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez tych danych Spółka nie będzie mogła przedstawić Panu/Pani aktualnej oferty a podstawą ich przetwarzania jest zgoda, która może być w każdym razie cofnięta, m.in. poprzez przesłanie wiadomości podany poniżej adres e-mail. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu przedstawienia oferty Spółki, co zależy od przedstawienia przez Pana/Panią pełnej wymaganej dokumentacji. Kontaktując się ze Spółką poprzez e-mail: biuro@www.integreen.pl ma Pan/Pani prawo żądania od Spółki dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do przenoszenia danych.
Wszelkie prawa zastrzeżone. INTEGREEN SP. Z O.O. © 2017
Projekt i realizacja CS Group
Skontaktuj się z nami