Finansowanie

Leasing lub kredyt

Naszą przewagą rynkową jest kompleksowa oferta, która obejmuje w swoim zakresie również zapewnienie finansowania realizowanych projektów instalacji fotowoltaicznych (PV).

Organizujemy długoterminowe finansowanie w formie leasingu lub dedykowanego OZE kredytu z niską wpłatą własną (od 10%) i długim okresem spłaty (do 10 lat).

Dotacje i Fundusze UE

Integreen rozpoznaje możliwości pozyskania dofinansowania inwestycji oraz dostępność dotacji w ramach oferowanych programów wsparcia. Przygotujemy dla Państwa kompleksową ofertę, która pozwoli uzyskać maksymalne dostępne dofinansowanie. Po naszej stronie jest wybranie najkorzystniejszej opcji, przygotowanie i złożenie wniosku, monitorowanie procesu aż do pozyskania dofinansowania.

Oferta „szyta na miarę”

Nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a kluczowe założenie jest takie, aby instalacja była racjonalna ekonomicznie i sfinansowana z wygenerowanych oszczędności w Państwa kosztach energii elektrycznej. Oznacza to, że po kilku latach, instalacja PV jest w pełni spłacona i bezkosztowo generuje dalsze oszczędności przez co najmniej 15 lat.