Oszczędzanie energii elektrycznej poprzez instalacje fotowoltaiczną

Czy w czasach postępu technologicznego oszczędzanie energii elektrycznej poprzez instalacje fotowoltaiczną jest dobrem luksusowym? Dla wielu gospodarstw niestety tak. Chcemy to zmienić!

We współpracy z naszym partnerem, Poręczenia Kredytowe sp z o.o., udało nam się wypracować unikalny na polskim rynku produkt finansowy dla naszych klientów. Jest to pożyczka inwestycyjna na sfinansowanie instalacji PV ze środków Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju wsi Polskiej w ramach Programu Wspierania Rozwoju MSP.

Kwota finansowania do 200.000,- PLN
Okres finansowania do 5 lat
Wkład własny 20%
Koszt – Wibor 6m bez marży

 

 

 

Chcesz poznać szczegółową ofertę dla Twojej firmy i zacząć oszczędzać?
Skontaktuj się z nami!

Integreen Sp. z o.o.

ul. Rzymska 9
03-976 Warszawa
biuro@integreen.pl
NIP: 525 262 35 59

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez tych danych Spółka nie będzie mogła przedstawić Panu/Pani aktualnej oferty a podstawą ich przetwarzania jest zgoda, która może być w każdym razie cofnięta, m.in. poprzez przesłanie wiadomości podany poniżej adres e-mail. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu przedstawienia oferty Spółki, co zależy od przedstawienia przez Pana/Panią pełnej wymaganej dokumentacji. Kontaktując się ze Spółką poprzez e-mail: biuro@www.integreen.pl ma Pan/Pani prawo żądania od Spółki dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do przenoszenia danych.
Wszelkie prawa zastrzeżone. INTEGREEN SP. Z O.O. © 2017
Projekt i realizacja CS Group
Skontaktuj się z nami